Jump to content

Graduated

10480 wrestlers in this category

  1. Disqualified | Class of
    | Semi-State: None

  2. Aaron Breivogel | Class of 2020
    Gibson Southern | Semi-State: Evansville

  3. Aaron McKinley | Class of 2020
    Maconaquah | Semi-State: Fort Wayne

  4. Aaron Stewart | Class of 2020
    Lake Station Edison | Semi-State: East Chicago

  5. Abby Kimes | Class of 2018
    North Putnam | Semi-State:

  6. Abel Verbeek | Class of 2020
    Lowell | Semi-State: East Chicago

  7. Adam Ahmad | Class of 2020
    Highland | Semi-State: East Chicago

  8. Addison Baber | Class of 2019
    Hamilton Heights | Semi-State:

  9. Adonis Boyd | Class of 2020
    Jeffersonville | Semi-State: Evansville

  10. Aidan Alford | Class of 2020
    Mount Vernon (Fortville) | Semi-State: New Castle

  11. Aiesha Helepa | Class of 2019
    Penn | Semi-State:

  12. AJ Poindexter | Class of 2020
    Harrison (WL) | Semi-State: East Chicago

  13. Alayna Espinoza | Class of 2017
    Lafayette Jefferson | Semi-State:

  14. Alec Viduya | Class of 2020
    Roncalli | Semi-State: New Castle

  15. Aleksei Tavassoli | Class of 2020
    Ben Davis | Semi-State: Evansville

  16. Alex Baggett | Class of 2020
    Wabash | Semi-State: Fort Wayne

  17. Alex Kellogg | Class of 2020
    Harrison (WL) | Semi-State: East Chicago

  18. Alex Slates | Class of 2020
    Penn | Semi-State: East Chicago

  19. Alexander Hernandez | Class of 2020
    Warren Central | Semi-State: New Castle

  20. Alexis Bernal | Class of 2019
    Lebanon | Semi-State:

  21. Alexis Garwood | Class of 2017
    Penn | Semi-State:

  22. Alexis Grider | Class of 2018
    Fort Wayne South Side | Semi-State:

  23. Alexis Harbor | Class of 2018
    Hamilton Heights | Semi-State:

  24. Alexis Schirf | Class of 2019
    Penn | Semi-State:

  25. Alise Terhune | Class of 2020
    Warren Central | Semi-State: New Castle

  26. Alison Keller | Class of 2019
    North Knox | Semi-State:

  27. Aliya Cook | Class of 2018
    Cass | Semi-State:

  28. Allen Haire | Class of 2020
    Terre Haute South | Semi-State: Evansville

  29. Alyssa Kuta | Class of 2017
    New Prairie | Semi-State:

  30. Alyssa Schuller | Class of 2017
    Woodlan | Semi-State:

  31. Amanda Feder | Class of 2019
    Penn | Semi-State:

  32. Amaya Rabideau | Class of 2018
    Lafayette Jefferson | Semi-State:

  33. Amaya Sunderman | Class of 2019
    Huntington North | Semi-State:

  34. Amber Slagle | Class of 2020
    Blackford | Semi-State: Fort Wayne

  35. Amelia Pellman | Class of 2017
    Salem | Semi-State:

  36. America Valencia | Class of 2019
    Lafayette Jefferson | Semi-State:

  37. Amy Flores | Class of 2020
    Hammond Clark | Semi-State: East Chicago

  38. Ana Madrano Alveres | Class of 2017
    Lafayette Jefferson | Semi-State:

  39. Andelisia Henry | Class of 2019
    Penn | Semi-State:

  40. Andres Larios | Class of 2020
    Hammond Clark | Semi-State: East Chicago



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.