Jump to content

Graduated

Sign in to follow this  

9215 wrestlers in this category

  1. Disqualified | Class of
    | Semi-State: None

  2. Aaron Adkins | Class of 2018
    Whiteland | Semi-State: Evansville

  3. Aaron Brooke | Class of 2018
    Culver Academies | Semi-State: East Chicago

  4. Aaron Conde | Class of 2018
    Avon | Semi-State: Evansville

  5. Aaron Gohl | Class of 2018
    New Albany | Semi-State: Evansville

  6. Aaron Griggs | Class of 2018
    Merrillville | Semi-State: East Chicago

  7. Aaron Mosley | Class of 2018
    New Albany | Semi-State: Evansville

  8. Aaron Sedwick | Class of 2018
    Maconaquah | Semi-State: Fort Wayne

  9. Aaron Willamowski | Class of 2018
    South Bend St. Joseph | Semi-State: East Chicago

  10. Aaron Willison | Class of 2018
    Cass | Semi-State: Fort Wayne

  11. Adam Davis | Class of 2018
    Culver Academies | Semi-State: East Chicago

  12. Ahzsur Ursery | Class of 2018
    Merrillville | Semi-State: East Chicago

  13. Aidan Benysh | Class of 2018
    Wabash | Semi-State: Fort Wayne

  14. AJ Salas | Class of 2018
    Logansport | Semi-State: East Chicago

  15. Alec Luna | Class of 2018
    Portage | Semi-State: East Chicago

  16. Alecksander McBee | Class of 2018
    Culver Community | Semi-State: East Chicago

  17. Alex Barr | Class of 2018
    Yorktown | Semi-State: Fort Wayne

  18. Alex Bautista | Class of 2018
    Hanover Central | Semi-State: East Chicago

  19. Alex Cary | Class of 2018
    Lakeland | Semi-State: Fort Wayne

  20. Alex Fauber | Class of 2018
    West Lafayette | Semi-State: East Chicago

  21. Alex Faulkner | Class of 2018
    Mishawaka | Semi-State: East Chicago

  22. Alex Lichlyter | Class of 2018
    Evansville Memorial | Semi-State: Evansville

  23. Alex Lucius | Class of 2018
    Elkhart Central | Semi-State: Fort Wayne

  24. Alexander Strueder | Class of 2018
    Fishers | Semi-State: New Castle

  25. Alfredo Hernandez | Class of 2018
    LaPorte | Semi-State: East Chicago

  26. Andrew Balderas | Class of 2018
    Hammond | Semi-State: East Chicago

  27. Andrew Chapman | Class of 2018
    Columbus North | Semi-State: Evansville

  28. Andrew Cochran | Class of 2018
    Columbia City | Semi-State: Fort Wayne

  29. Andrew Frank | Class of 2018
    Avon | Semi-State: Evansville

  30. Andrew Koonce | Class of 2018
    Evansville Reitz | Semi-State: Evansville

  31. Andrew Rastrelli | Class of 2018
    Perry Meridian | Semi-State: New Castle

  32. Andrew Wertman | Class of 2018
    Garrett | Semi-State: Fort Wayne

  33. Andy Davidson | Class of 2018
    Columbus East | Semi-State: Evansville

  34. Andy Guhl | Class of 2018
    Indianapolis Cathedral | Semi-State: New Castle

  35. Andy Marich | Class of 2018
    Kankakee Valley | Semi-State: East Chicago

  36. Anthony Maceo | Class of 2018
    Portage | Semi-State: East Chicago

  37. Anthony Mosconi | Class of 2018
    Indianapolis Cathedral | Semi-State: New Castle

  38. Aren Turner | Class of 2018
    Eastern (Greentown) | Semi-State: Fort Wayne

  39. Austin Hudson | Class of 2018
    Cascade | Semi-State: Evansville

  40. Austin Kane | Class of 2018
    Southridge | Semi-State: Evansville

Sign in to follow this  
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.