Jump to content
Sign in to follow this  

Twin Lakes 16 Team Invite


Date: December 08, 2018
Type: Regular Season

Team Score
1. Western 283.0
2. South Bend Riley 171.0
3. Peru 150.0
4. Frankfort 147.5
5. West Lafayette 107.0
7. West Central 95.0
8. North Newton 89.0
9. Rensselaer Central 88.5
10. Delphi 88.0
11. North White 69.0
12. Twin Lakes 69.0
13. Winamac 61.0
14. Rossville 47.5
15. Carroll (Flora) 45.0
16. Logansport 30.0

Details:

106

Places 1st Place - Elijah Anthony of Frankfort

2nd Place - Anthony Martin of Western

3rd Place - Bryce Longnecker of Rossville

4th Place - Bryan Sanchez of Logansport

5th Place - Adriel Macedo of South Bend Riley

6th Place - Mikkel Cunningham of North Newton

7th Place - Hurshal Pol of West Lafayette

8th Place - Conner Shaffer of Peru

113

1st Place - Justin Brantley of Western

2nd Place - Jake Armstrong of Winamac

3rd Place - Josue Bautista of Frankfort

4th Place - Lakin Webb of Rensselaer

5th Place - Alex Dimeglio of North Newton

6th Place - Cole Sailors of Peru

7th Place - Elijah Hipskind of South Bend Riley

8th Place - Jacob Frinkel of Delphi

120

1st Place - Chandler Ciscell of Western

2nd Place - Terrance Jones of South Bend Riley

3rd Place - David Schulte of Peru

4th Place - Samuel Miller of Lewis Cass

5th Place - Juan Campos of Frankfort

6th Place - Ryan Denton of Twin Lakes

7th Place - Braden Nuest of West Central

8th Place - Shaun Pratt of Winamac

126

1st Place - Hayden Shepherd of Western

2nd Place - Trevor Penrod of South Bend Riley

3rd Place - Alex Legg of Peru

4th Place - Coby Johns of Rensselaer

5th Place - James Ostler of Frankfort

6th Place - Brayden Smith of Delphi

7th Place - Caleb Good of Winamac

8th Place - Payton Smith of Lewis Cass

132

1st Place - Hunter Cottingham of Western

2nd Place - Elijah Hickman of Rensselaer

3rd Place - Simeon Norton of South Bend Riley

4th Place - Cade Cox of Lewis Cass

5th Place - Max Shimmel of Delphi

6th Place - Zion Cosgray of Twin Lakes

7th Place - Dylan Deloria of West Central

8th Place - Brendan Day of Winamac

138

1st Place - Dylan Goudy of Western

2nd Place - Tori Forrest of Peru

3rd Place - Droshawn Lewis of South Bend Riley

4th Place - Colby Widner of Delphi

5th Place - Brayden Wright of Rensselaer

6th Place - Tyler Milam of West Lafayette

7th Place - Griffin Stevens of North Newton

8th Place - Javonie Cervantes of Lewis Cass

145 

1st Place - Gage Holder of Western

2nd Place - Jayce Flannelly of West Lafayette

3rd Place - Anthony Ball of North White

4th Place - Kyle Carter of Rensselaer

5th Place - Andy Mendoza of Delphi

6th Place - Blake Jones of Lewis Cass

7th Place - Conner Fritz of West Central

8th Place - Daniel Garcia of Frankfort

152

1st Place - Collin Fritz of West Central

2nd Place - Jessiah Marsh of South Bend Riley

3rd Place - Alex Myers of Lewis Cass

4th Place - Carter Ciscell of Western

5th Place - Elijah Duraneleau of North Newton

6th Place - Anthony Pulliam of Twin Lakes

7th Place - Asa Cohee of Delphi

8th Place - Keegan Adams of West Lafayette

160 

1st Place - Zian Constable of Peru

2nd Place - Jerry Padgett of Western

3rd Place - Jacob Butcher of Rossville

4th Place - Gavin Gross of North White

5th Place - Jason Tankersley of Winamac

6th Place - Camron Neeley of West Central

7th Place - Senator Brown of South Bend Riley

8th Place - Adam Bandelier of Lewis Cass

170

1st Place - Colin Wagner of North Newton

2nd Place - Kaleb Cauble of Twin Lakes

3rd Place - David Sheley of South Bend Riley

4th Place - Luke Lechner of Western

5th Place - Dalton Sizemore of West Central

6th Place - Connor Barket of West Lafayette

7th Place - Christian Matias of Frankfort

8th Place - James Fale of Lewis Cass

182 

1st Place - Ezekiel VanDeventer of Frankfort

2nd Place - Trevon Lambert of Carroll

3rd Place - Caleb Wamsley of Rensselaer

4th Place - Griffin McIlvain of West Central

5th Place - Cayl Garland of Lewis Cass

6th Place - Samir Ahsan of West Lafayette

7th Place - Noah Pownall of Western

8th Place - Kooper Kinsler of Delphi

195 

1st Place - Zion Ryan of Peru

2nd Place - Commander Jenkins of South Bend Riley

3rd Place - Diego Nava of Frankfort

4th Place - Brandon Stevens of West Central

5th Place - Noah Stenberg of West Lafayette

6th Place - Addison (AJ) Swing of Western

7th Place - Aidan Baker of Twin Lakes

8th Place - Derek Merritt of Rossville

220 

1st Place - Joey Kidwell of West Lafayette

2nd Place - Braydon Erb of Western

3rd Place - Jack Bond of Frankfort

4th Place - Jak Lewis of North White

5th Place - Sergio Bueno of South Bend Riley

6th Place - Logan Miller of Delphi

7th Place - Ardyn Calinski of North Newton

8th Place - Micah Shell of Carroll

HWT

1st Place - Lane Eubank of Western

2nd Place - Chantz Dillon of North White

3rd Place - Tyler Killion of Peru

4th Place - Brett Ewing of North Newton

5th Place - Nathaniel Moss of Lewis Cass

6th Place - Nay Htetoo of Logansport

7th Place - Job Reifert of Rossville

8th Place - DJ Plank of Carroll

 

Sign in to follow this  



×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.