Jump to content

State

December 4, 2020


106lbs
Name | School | Grade | Regional State Experience Key Wins and Losses
1
Evan Dickey | Indianapolis Cathedral
Junior | Pendleton Heights

2020 Qualifier at 106lbs

Win by Major Decision 10-1 over T. Billerman
Win by Major Decision 12-3 over L. Krueger
Loss by Decision 8-4 to T. Billerman
Loss by Decision 6-3 to H. Demarco
Win by Pin 4:13 over G. Thompson
Win by Pin 1:04 over C. Larocca
Win by Decision 14-10 over L. Krueger
Win by Tech Fall 19-4 over E. Tolbert
Win by Major Decision 16-5 over Z. Dray
2
Jeffrey Bailey | River Forest
Junior | Hobart

2020 Qualifier at 106lbs

Win by Pin 1:32 over N. May
Win by Pin :23 over L. Tsirtsis
Win by Decision 6-4 SV-1 over E. Cruz
Win by Major Decision 18-5 over L. Tsirtsis
3
Preston Haines | Brownsburg
Freshman | Mooresville
Win by Decision 9-7 over L. Rioux
Win by Decision 5-1 over T. Billerman
Win by Decision 5-3 over E. Seng
4
Colton Weimer | Garrett
Senior | Carroll (Fort Wayne)

2020 Qualifier at 113lbs

Win by Default over Z. Hord
Win by Decision 7-1 over D. Bennett
Loss by Decision 10-5 to I. McCue
Loss by Decision 6-2 to T. Tishner
Win by Major Decision 13-4 over G. Ruselink
5
Toby Billerman | Perry Meridian
Sophomore | Perry Meridian
Loss by Major Decision 10-1 to E. Dickey
Win by Decision 6-4 over J. Heaston
Loss by Decision 5-1 to P. Haines
Win by Major Decision 15-6 over Z. Dray
Win by Decision 8-4 over E. Dickey
Win by Decision 8-1 over L. Krueger
Win by Decision 4-0 over E. Cruz
Win by Major Decision 13-4 over C. Larocca
Win by Decision 8-5 over Z. Dray
Win by Major Decision 8-0 over N. Smith
Win by Decision 10-5 over L. Krueger
Win by Decision 4-3 over N. Smith
Win by Pin :42 over O. Matthews
6
Nathan Smith | Southport
Junior | Perry Meridian
Win by Decision 4-0 over Z. Schreck
Loss by Major Decision 8-0 to T. Billerman
Loss by Decision 4-3 to T. Billerman
7
Johnny Cortez | Lake Central
Junior | Crown Point

2020 Qualifier at 106lbs

Loss by Major Decision 18-6 to A. Jackson
Win by Decision 6-4 OT over E. Tolbert
Win by Tech Fall 17-2 over D. Maldonado
Loss by Major Decision 9-0 to A. Jackson
Loss by Decision 3-2 to T. Schammert
Loss by Tech Fall 19-4 to A. Bahl
8
Blake Zirkelbach | North Posey
Junior | Evansville North
Win by Major Decision 12-1 over M. Stanley
Loss by Decision 7-6 to K. Glenn
Win by Decision 4-2 over J. May
Win by Pin over M. Smith
Loss by Decision 13-6 to D. Herald
9
Zachary Dray | Warren Central
Senior | Perry Meridian
Loss by Decision 8-5 to C. Larocca
Win by Decision 10-6 over G. Thompson
Loss by Major Decision 15-6 to T. Billerman
Loss by Decision 9-3 to E. Seng
Win by Major Decision 15-4 over G. Thompson
Loss by Decision 8-5 to T. Billerman
Win by Pin 5:30 over O. Wilson
Loss by Major Decision 16-5 to E. Dickey
Win by Pin over L. Rioux
10
Reed Egli | Evansville Mater Dei
Junior | Evansville North
Loss by Pin 3:03 to L. Miller
Loss by Pin 4:27 to K. Leavell
11
Keegan Malott | East Noble
Junior | Goshen

2020 Qualifier at 106lbs

Loss by Decision 8-1 to T. Tishner
Win by Major Decision 12-0 over S. Sharp
12
Tanner Tishner | Western
Freshman | Peru
Win by Decision 8-1 over K. Malott
Win by Decision 6-2 over C. Weimer
Win by Decision 6-0 over C. Rowles
Win by Major Decision 11-3 over P. Bowland
Win by Major Decision 14-3 over J. May
Loss by Pin 5:29 to A. Jackson
Win by Decision 10-4 over H. Barr
13
Jake Stall | McCutcheon
Junior | Logansport

Win by Pin 3:13 over C. Oliver
14
Zane Schreck | Corydon Central
Sophomore | Jeffersonville
Loss by Decision 4-0 to N. Smith
Win by Pin 1:28 over C. Fogle
Win by Tech Fall 18-2 over M. Smith
Win by Decision 6-2 over D. Feeler
15
Joey Buttler | Whiteland
Sophomore | Mooresville
Loss by Decision 6-2 to K. Morton
Win by Pin 2:41 over T. Hott
Win by Tech Fall 19-4 over B. Rowley
Win by Pin over L. Bechert
Loss by Decision 3-2 to R. Courtney
Loss by Decision 8-7 to I. Ward
Loss by Decision 8-6 to K. Morton
Win by Decision 7-3 over D. Herald
Loss by Tech Fall 19-4 to N. Lykins
16
Xavier Chavez | Mishawaka
Sophomore | Penn
Win by Pin 3:38 over J. Mejia
Win by Decision 2-1 over D. Bennett
Win by Major Decision 11-3 over D. Bennett
Win by Pin 1:03 over O. Matthews
Win by Pin 3:27 over C. Smithley
113lbs
Name | School | Grade | Regional State Experience Key Wins and Losses
1
Logan Miller | Brownsburg
Junior | Mooresville

2019 5th at 106lbs
2020 1st at 106lbs

Win by Pin 2:56 over A. Harper
Win by Major Decision 10-0 over D. Driver
Win by Pin 3:35 over H. Demarco
Win by Pin :37 over K. Morton
Win by Pin 3:03 over R. Egli
Win by Decision 5-0 over K. Leavell
2
Isaac Ruble | Bellmont
Junior | Jay County

2019 Qualifier at 106lbs
2020 2nd at 106lbs

Win by Pin 1:55 over S. Ford
Win by Pin 1:06 over S. Ford
Win by Tech Fall 18-2 over B. Byerley
Win by Decision 10-6 over H. Brady
Win by Pin 4:55 over B. Denton
3
Josh Johnson | Indianapolis Cardinal Ritter
Sophomore | Perry Meridian

2020 Qualifier at 106lbs

4
Anthony Bahl | Crown Point
Sophomore | Crown Point
Loss by Decision 13-12 to N. Lykins
Win by Decision 7-6 over R. Courtney
Win by Major Decision 18-7 over K. Morton
Win by Pin 2:41 over N. May
Win by Tech Fall 19-4 over J. Cortez
Win by Decision 6-3 over D. Graham
Loss by Pin 4:25 to S. Lemley
Win by Decision 6-2 over A. Jackson
5
Hayden Brady | Garrett
Sophomore | Carroll (Fort Wayne)

2020 Qualifier at 106lbs

Win by Pin 3:03 over G. Roberts
Win by Major Decision 10-1 over E. Eutsey
Loss by Decision 11-4 to Z. Walker
Loss by Decision 10-6 to I. Ruble
Win by Decision 7-3 over A. Martin
6
Ethan Reiley | Jay County
Sophomore | Jay County

2020 Qualifier at 113lbs

Loss by Pin 5:35 to L. Uhlman
Win by Decision 10-3 over D. Tom
Win by Pin 3:21 over A. Belt
Loss by Decision 6-4 to A. Lewis
Win by Decision 8-5 over S. Loshe
Win by Decision 7-3 over N. Mosier
7
Kyrel Leavell | Warren Central
Freshman | Perry Meridian
Win by Decision 4-2 UTB over R. Courtney
Win by Pin 4:27 over R. Egli
Win by Pin 5:52 over K. Morton
Win by Decision 6-3 over K. Morton
Loss by Decision 5-0 to L. Miller
Win by Decision 7-4 over D. Herald
Win by Decision 3-2 over D. Graham
Win by Decision 6-3 over G. Ingalls
Win by Pin over H. Barr
8
Griffin Ingalls | Fishers
Sophomore | North Montgomery
Loss by Pin 5:47 to B. Haines
Loss by Decision 8-2 to I. Ward
Loss by Decision 9-0 to N. Lykins
Loss by Decision 6-3 to K. Leavell
9
Coy Hammack | Tell City
Sophomore | Bloomington South

2020 Qualifier at 106lbs

Win by Pin :35 over J. Dunn
10
Keaton Morton | Perry Meridian
Sophomore | Perry Meridian
Win by Decision Fortnite over A. Viduya
Win by Decision 8-7 over A. Reyes
Win by Decision 6-2 over J. Buttler
Win by Pin 3:57 over L. Bechert
Loss by Pin :37 to L. Miller
Loss by Pin 5:52 to K. Leavell
Win by Pin 4:36 over A. Reyes
Loss by Pin :43 to R. Courtney
Loss by Decision 11-2 to N. Lykins
Loss by Major Decision 18-7 to A. Bahl
Loss by Decision 6-3 to K. Leavell
Win by Pin :50 over A. Harper
Win by Decision 8-6 over J. Buttler
Win by Decision 8-6 over N. Lykins
Win by Decision 3-2 over I. Ward
Win by Decision 5-0 over J. Bechert
Win by Pin 5:02 over D. Driver
Win by Pin 2:52 over A. Harper
11
Dylan Driver | Westfield
Senior | North Montgomery

2020 Qualifier at 113lbs

Loss by Major Decision 10-0 to L. Miller
Win by Pin 2:00 over L. Bickel
Win by Decision 7-2 over D. Maldonado
Win by Pin :44 over E. Eutsey
Win by Major Decision 8-0 over I. Ward
Win by Decision 3-2 over B. Haines
Loss by Pin 5:02 to K. Morton
Win by Pin 1:59 over A. Harper
12
Trevor Schammert | Hobart
Junior | Hobart

Win by Decision 3-2 over C. Bohn
Win by Decision 5-2 over B. Denton
Win by Decision 3-2 over J. Cortez
13
Isaac Ward | Carmel
Sophomore | North Montgomery
Win by Decision 8-2 over G. Ingalls
Loss by Decision 5-2 to R. Courtney
Win by Decision 8-7 over J. Buttler
Loss by Decision 3-2 to K. Morton
Loss by Decision 3-2 to N. Lykins
Win by Pin 1:56 over D. Herald
Loss by Major Decision 8-0 to D. Driver
14
Ashton Jackson | LaPorte
Sophomore | Crown Point
Win by Decision 3-0 over E. Cruz
Win by Major Decision 18-6 over J. Cortez
Win by Major Decision 9-0 over J. Cortez
Loss by Decision 7-4 to J. May
Win by Pin 5:29 over T. Tishner
Win by Pin 3:49 over D. Maldonado
Loss by Decision 6-2 to A. Bahl
15
Reese Courtney | Center Grove
Freshman | Mooresville
Win by Major Decision 10-2 over T. Hott
Loss by Decision 4-2 UTB to K. Leavell
Win by Decision 6-4 over A. Reyes
Win by Major Decision 11-2 over N. Lykins
Win by Pin :43 over K. Morton
Loss by Decision 7-6 to A. Bahl
Win by Decision 5-2 over I. Ward
Win by Decision 3-2 over J. Buttler
Win by Pin 1:35 over A. Harper
Win by Decision 3-1 over H. Demarco
16
Bryce Denton | Penn
Freshman | Penn
Loss by Decision 5-2 to T. Schammert
Loss by Decision 5-2 to H. Demarco
Loss by Pin 4:55 to I. Ruble
Loss by Decision 7-4 to Z. Walker
120lbs
Name | School | Grade | Regional State Experience Key Wins and Losses
1
Sergio Lemley | Chesterton
Sophomore | Crown Point

2020 1st at 113lbs(IL)

Win by Tech Fall 17-2 over S. Vitello
Loss by Decision 8-5 to Z. Seltzer
Win by Tech Fall 22-7 over B. Haines
Win by Major Decision 12-3 over M. Vargo
Win by Major Decision 19-6 over L. Knable
Win by Pin 2:53 over H. Yeager
Win by Pin 4:25 over A. Bahl
2
Alex Cottey | Perry Meridian
Senior | Perry Meridian

2018 2nd at 106lbs
2019 2nd at 106lbs
2020 1st at 113lbs

Win by Pin 1:16 over E. Brooks
Win by Pin 1:27 over B. Haines
Win by Pin 1:29 over E. Halevi
Win by Pin :25 over K. Sparks
Win by Default 4-0 over D. Tichenor
Win by Decision 7-3 over D. Graham
Win by Decision 6-2 over B. Haines
Win by Major Decision 11-3 over K. McConnell
Win by Decision 1-0 over C. Perry
Win by Decision 5-4 over B. Vest
3
Logan Frazier | Crown Point
Sophomore | Crown Point

2020 3rd at 113lbs

Win by Pin 2:54 over L. Clement
Loss by Decision 10-3 to Z. Seltzer
4
Lane Gilbert | Sullivan
Sophomore | Bloomington South

2020 4th at 113lbs

Win by Decision 7-1 over L. Knable
Win by Decision 4-2 over C. Ross
Win by Major Decision 10-2 over A. Amento
5
Cole Ross | Evansville Mater Dei
Senior | Evansville North

2018 Qualifier at 106lbs
2019 Qualifier at 113lbs
2020 5th at 113lbs

Win by Pin 1:50 over A. Amento
Win by Decision 4-1 over B. Haines
Win by Pin 1:05 over C. Perry
Loss by Decision 4-2 to L. Gilbert
Win by Major Decision 21-9 over L. Knable
Win by Pin 1:31 over R. Cline
6
Bryce Lowery | Roncalli
Sophomore | Perry Meridian

2020 4th at 106lbs

Win by Major Decision 15-5 over C. Ruemler
Win by Decision 9-3 over R. Padilla
Win by Decision 7-1 over P. King
Win by Pin 1:51 over D. Tichenor
Win by Major Decision 12-0 over K. Logan
7
Preston Teusch | Huntington North
Senior | Carroll (Fort Wayne)

2019 Qualifier at 113lbs

Win by Pin over J. Veatch
Win by Decision 8-7 over A. Sprague
Loss by Pin 3:07 to S. Hart
8
Aidan Sprague | East Noble
Junior | Goshen

2019 Qualifier at 106lbs
2020 6th at 113lbs

Loss by Decision 8-7 to P. Teusch
Win by Decision 6-2 over J. Veatch
9
Stefan Vitello | Valparaiso
Junior | Crown Point

2020 Qualifier at 113lbs

Loss by Tech Fall 17-2 to S. Lemley
10
Braden Haines | Brownsburg
Junior | Mooresville

2020 Qualifier at 113lbs

Win by Pin 5:47 over G. Ingalls
Loss by Decision 6-5 to B. Vest
Loss by Pin 1:27 to A. Cottey
Loss by Decision 4-1 to C. Ross
Loss by Tech Fall 22-7 to S. Lemley
Win by Decision 4-2 over H. Yeager
Loss by Decision 6-2 to A. Cottey
Loss by Major Decision 10-2 to C. Perry
Loss by Decision 3-2 to D. Driver
11
Aydan Amento | Evansville Central
Junior | Evansville North

2020 Qualifier at 120lbs

Win by Pin 2:17 over L. Ellis
Loss by Pin 1:50 to C. Ross
Win by Decision 10-4 over O. Fortune
Loss by Major Decision 10-2 to L. Gilbert
12
Braxton Vest | Westfield
Junior | North Montgomery
Win by Decision 6-5 over B. Haines
Win by Decision 7-4 over Z. Walker
Win by Decision 9-4 over E. Halevi
Loss by Decision 5-4 to A. Cottey
13
Tony Wood | Jay County
Freshman | Jay County
Win by Decision 7-1 over A. Lewis
Win by Major Decision 11-0 over S. Loshe
Loss by Decision 4-3 to B. Kinnick
Win by Major Decision 12-0 over L. Stuckman
Win by Major Decision 9-1 over J. Brantley
Loss by Decision 7-5 OT to L. Uhlman
Win by Decision 9-6 TB-1 over W. Krejsa
Win by Pin 2:54 over O. Phillips
14
Eli Brooks | Whiteland
Sophomore | Mooresville
Loss by Pin 1:16 to A. Cottey
Loss by Pin 4:00 to J. Walls
Loss by Pin 3:17 to B. Hooper
15
Anthony Martin | Western
Senior | Peru

2020 Qualifier at 106lbs

Loss by Pin to J. Brooks
Win by Tech Fall 18-1 over M. Stanley
Loss by Decision 7-3 to H. Brady
16
Carleton Perry | Warren Central
Senior | Perry Meridian

2019 Qualifier at 106lbs

Win by Decision 5-1 over E. Halevi
Loss by Pin 1:05 to C. Ross
Win by Decision 3-2 over E. Halevi
Win by Major Decision 17-5 over J. Kam
Loss by Decision 1-0 to A. Cottey
Win by Major Decision 10-2 over B. Haines
Loss by Decision 3-1 to A. Reyes
126lbs
Name | School | Grade | Regional State Experience Key Wins and Losses
1
Zeke Seltzer | Indianapolis Cathedral
Junior | Pendleton Heights

2019 2nd at 113lbs
2020 1st at 120lbs

Win by Decision 8-5 over S. Lemley
Win by Major Decision 13-3 over B. Hooper
Win by Pin 3:02 over K. McConnell
Win by Decision 10-3 over L. Frazier
Win by Pin 1:45 over D. Lashlee
Win by Decision 5-2 over C. Schoeff
Win by Pin 2:58 over M. Wilburn
2
Cheaney Schoeff | Avon
Sophomore | Mooresville

2020 2nd at 113lbs

Loss by Decision 3-1 to B. Ison
Loss by Decision 6-3 to A. Freeman
Win by Pin 2:20 over L. Farling
Win by Decision 9-2 over L. Farling
Win by Pin 3:26 over L. Uhlman
Win by Pin 1:46 over E. Roudebush
Win by Pin 2:54 over J. Pierre
Win by Pin 1:37 over D. Tichenor
Loss by Decision 5-2 to Z. Seltzer
3
Stephen Roberson | Crown Point
Senior | Crown Point

2019 7th at 106lbs
2020 5th at 126lbs

Loss by Decision 3-1 to J. Coyle
Loss by Decision 6-4 to K. Montgomery
Win by Pin 1:35 over L. Underwood
Win by Tech Fall 22-7 over L. Gonzalez
Win by Decision 9-5 over A. Torres
4
Kody Glithero | Roncalli
Junior | Perry Meridian

Loss by Decision 3-1 to L. Goodwin
Loss by Decision 5-2 to G. Alstott
Win by Pin 2:37 over T. Triana
Win by Decision 5-1 over B. Conrad
Loss by Decision 3-0 to B. Boarman
Win by Major Decision 12-2 over J. Hernandez
Win by Decision 6-2 over J. Hernandez
Loss by Major Decision 11-1 to M. Koontz
Win by Decision 8-3 over C. Alcala
5
Ethan Higgins | Wabash
Senior | Peru

2020 Qualifier at 120lbs

Loss by Decision 9-4 to L. Uhlman
Win by Pin 3:29 over O. Phillips
Win by Pin 2:12 over C. Baldwin
6
Malik Hall | Merrillville
Senior | Hobart

2019 6th at 106lbs
2020 Qualifier at 120lbs

Win by Major Decision 11-1 over L. Teusch
Win by Pin 5:51 over I. Valdez
Loss by Decision 7-4 to A. Torres
Win by Decision 7-5 SV-1 over C. Solomey
Loss by Major Decision 9-1 to J. Coyle
7
Cash Turner | Edgewood
Sophomore | Bloomington South

2020 7th at 106lbs

Win by Decision 4-1 over B. Weaver
Win by Decision 7-1 over B. Lain
Loss by Decision 4-2 SV-1 to I. Pugh
Win by Pin 1:58 over J. Necessary
Loss by Decision 6-2 to I. Pugh
Win by Pin 3:07 over J. Henderson
8
Brac Hooper | Carmel
Junior | North Montgomery

2020 Qualifier at 113lbs

Loss by Decision 3-1 SV-1 to A. Hughes
Win by Pin 1:57 over N. Clouser
Loss by Major Decision 13-3 to Z. Seltzer
Loss by Decision 3-1 to D. Pierson
Win by Decision 6-0 over K. McConnell
Win by Pin 3:17 over E. Brooks
9
Matteo Vargo | Penn
Junior | Penn

2020 1st at 126lbs(SC)
2020 2nd at 120lbs(SC)

Loss by Major Decision 12-3 to S. Lemley
Win by Pin 2:50 over B. Fogarty
Win by Pin 1:31 over B. Sloffer
10
Brady Ison | Brownsburg
Freshman | Mooresville
Win by Decision 10-3 over K. Sparks
Win by Decision 3-1 over C. Schoeff
Win by Pin 3:47 over J. Pierre
Win by Pin 2:49 over J. Kam
Win by Major Decision 9-0 over M. Adamczyk
Win by Pin over A. Brandon
Win by Pin over D. Tichenor
11
Blake Wolf | East Central
Sophomore | Richmond
Win by Pin over I. Otto
Win by Pin 3:50 over J. Graber
Win by Pin 1;28 over D. Lashlee
12
Elijah Anthony | Frankfort
Junior | North Montgomery

2019 Qualifier at 106lbs
2020 Qualifier at 113lbs

Win by Decision 5-3 over J. Brantley
13
Marquarias Wilburn | Warren Central
Senior | Perry Meridian
Loss by Pin 2:58 to Z. Seltzer
14
Hunter Helson | Lake Central
Junior | Crown Point
Loss by Decision 11-9 to A. Pejovski
Loss by Pin 5:10 to A. Torres
15
Brodie Fogarty | Mishawaka
Senior | Penn

Win by Decision 7-4 over J. Graber
Loss by Pin :36 to D. Smith
Win by Pin :32 over K. McCormack
Loss by Pin 1:01 to R. Padilla
Win by Pin 5:21 over D. Lashlee
Loss by Pin 2:50 to M. Vargo
Loss by Pin 1:42 to N. Olson
16
Jacob Veatch | Leo
Senior | Carroll (Fort Wayne)

Loss by Pin to P. Teusch
Loss by Decision 6-2 to A. Sprague
132lbs
Name | School | Grade | Regional State Experience Key Wins and Losses
1
Ian Heath | Leo
Senior | Carroll (Fort Wayne)

2018 Qualifier at 120lbs
2019 5th at 126lbs
2020 6th at 132lbs

Win by Major Decision 8-0 over D. Litchfield
Win by Major Decision 12-0 over D. Litchfield
Win by Pin 2:24 over L. Teusch
2
Logan Wagner | Zionsville
Senior | North Montgomery

2018 8th at 120lbs
2019 6th at 126lbs
2020 3rd at 138lbs

Win by Major Decision 22-10 over J. Lemieux
Loss by Decision 3-1 to J. Reynolds
Win by Decision 13-6 over A. McLaren
Win by Pin 1:45 over T. Lindamood
Win by Decision 8-5 over H. Watson
Win by Pin 3:04 over J. Braun
Win by Decision 7-6 over J. Reynolds
Win by Decision 13-10 over H. Watson
Win by Pin 3:15 over C. Johnson
Win by Decision 6-2 over S. Goin
3
David Pierson | Warren Central
Senior | Perry Meridian

2018 4th at 106lbs
2019 5th at 113lbs
2020 4th at 126lbs

Loss by Decision 3-2 TB-1 to A. Hughes
Win by Pin 2:28 over N. Clouser
Loss by Decision 5-4 to A. Freeman
Loss by Decision 2-0 to M. Koontz
Win by Decision 3-1 over B. Hooper
Win by Decision 5-0 over A. Hughes
Win by Decision 3-0 over L. Gonzalez
4
Kysen Montgomery | Brownsburg
Senior | Mooresville

2018 5th at 106lbs
2019 4th at 120lbs
2020 3rd at 126lbs

Win by Pin 3:31 over C. Cecil
Loss by Decision 5-1 to A. Torres
Loss by Decision 6-1 to A. Freeman
Win by Decision 6-4 over S. Roberson
Win by Decision 3-1 over J. Hernandez
5
Ben Dalton | Monrovia
Senior | Mooresville

2019 3rd at 113lbs
2020 7th at 126lbs

Win by Decision 5-0 over S. Donlan
Win by Pin 1:22 over T. Nuetzman
Win by Pin 1:08 over L. Stuckman
Win by Decision 3-1 over L. Deckard
Win by Decision 5-1 over C. Alcala
6
Christian White | New Palestine
Senior | Perry Meridian

2019 Qualifier at 113lbs
2020 5th at 120lbs

Win by Pin 2:49 over B. Thrine
Win by Major Decision 11-2 over C. Johnson
Win by Decision 5-2 over D. Willis
7
Alec Freeman | Evansville Mater Dei
Senior | Evansville North

2019 3rd at 106lbs
2020 6th at 120lbs

Win by Decision 6-1 over K. Montgomery
Win by Decision 5-4 over D. Pierson
Win by Decision 6-3 over C. Schoeff
Win by Major Decision 16-3 over J. Coyle
Win by Decision 6-1 over C. Meier
8
Aidan Torres | Chesterton
Sophomore | Crown Point

2020 6th at 126lbs

Win by Decision 5-1 over K. Montgomery
Win by Pin 3:39 over W. Harper
Win by Pin 3:39 over W. Harper
Win by Pin 5:10 over H. Helson
Win by Tech Fall 23-8 over C. Padilla
Win by Decision 7-4 over M. Hall
Win by Major Decision 8-0 over N. Clouser
Win by Pin 5:29 over L. Deckard
Loss by Decision 9-5 to S. Roberson
Win by Major Decision 20-6 over L. Underwood
Win by Decision 3-1 over C. Solomey
9
Jack Coyle | Portage
Senior | Hobart

2020 6th at 138lbs(IL)
2019 Qualifier at 138lbs(IL)

Win by Pin 5:44 over A. Pejovski
Win by Decision 3-1 over S. Roberson
Loss by Major Decision 16-3 to A. Freeman
Win by Pin 1:23 over D. Willis
Loss by Pin :59 to J. Mendez
Win by Major Decision 9-1 over M. Hall
Win by Major Decision 11-3 over E. Contreras
10
Cole Solomey | Kankakee Valley
Junior | Crown Point

2020 7th at 120lbs

Loss by Decision 7-5 SV-1 to M. Hall
Loss by Decision 3-1 to A. Torres
11
Sam Goin | Crown Point
Sophomore | Crown Point

2020 5th at 106lbs

Loss by Decision 6-2 to L. Wagner
12
Reakus Shelton | Fort Wayne Snider
Senior | Carroll (Fort Wayne)

2020 8th at 132lbs

Loss by Decision 4-3 to C. Ruemler
13
Dylan Stroud | Manchester
Junior | Peru

2020 8th at 126lbs

Win by Major Decision 13-5 over A. Long
Win by Decision 9-5 over B. Miller
Win by Major Decision 13-2 over A. Long
Win by Decision 6-1 over L. Webb
14
Landon Bertsch | Bluffton
Junior | Jay County

2019 Qualifier at 113lbs
2020 Qualifier at 126lbs

Win by Decision 8-1 over L. Uhlman
Win by Pin 3:15 over L. Hughes
Win by Pin :52 over L. Bauman
15
Cade Meier | Bloomington South
Senior | Bloomington South

2019 Qualifier at 126lbs

Win by Major Decision 11-0 over B. Pardue
Win by Decision 6-5 over J. Thompson
Loss by Decision 5-4 to L. Deckard
Loss by Decision 6-1 to A. Freeman
16
Andrew Johnson | Mount Vernon (Fortville)
Junior | Pendleton Heights

138lbs
Name | School | Grade | Regional State Experience Key Wins and Losses
1
Jesse Mendez | Crown Point
Junior | Crown Point

2019 1st at 126lbs
2020 1st at 132lbs

Win by Pin 1:39 over B. Conrad
Win by Pin :59 over J. Coyle
Win by Pin :30 over E. Contreras
Win by Pin 2:44 over D. Duncan
Win by Pin 1:15 over C. Cecil
2
Blake Boarman | Evansville Mater Dei
Senior | Evansville North

2018 3rd at 113lbs
2019 2nd at 120lbs
2020 1st at 138lbs

Win by Decision 8-1 over C. Roberts
Win by Pin 3:08 over G. Garcia
Win by Decision 3-0 over J. Hernandez
Win by Decision 3-0 over K. Glithero
Win by Decision 3-1 over G. Alstott
Win by Decision 10-4 over G. Alstott
Loss by Major Decision 11-3 to D. Ruhlman
Win by Decision 9-3 over C. Roberts
3
Matthew Koontz | Perry Meridian
Junior | Perry Meridian

2020 2nd at 132lbs

Win by Tech Fall 16-1 over N. McCann
Win by Decision 2-0 over D. Pierson
Win by Decision 7-0 over L. Gonzalez
Win by Tech Fall 15-0 over G. Garcia
Win by Pin 1:03 over R. Rust
Win by Pin 5:51 over J. Estrada
Win by Decision 5-0 over D. Duncan
Win by Major Decision 11-1 over K. Glithero
Win by Major Decision 13-3 over A. Gunn
Win by Tech Fall 15-0 over E. Jeffery
Win by Decision 8-3 over A. McLaren
4
Gavinn Alstott | Floyd Central
Senior | Bloomington South

2018 Qualifier at 106lbs
2019 4th at 113lbs

Win by Decision 5-2 over K. Glithero
Win by Major Decision 10-1 over A. Sinkovics
Win by Pin 3:39 over R. Searcy
Loss by Decision 3-1 to B. Boarman
Loss by Decision 10-4 to B. Boarman
Win by Tech Fall 23-8 over E. Contreras
Win by Major Decision 15-5 over J. Prechtel
5
Delaney Ruhlman | Bloomington South
Sophomore | Bloomington South

2020 Qualifier at 120lbs

Win by Pin 4:34 over L. Goodwin
Win by Pin :56 over T. Triana
Win by Decision 8-2 over C. Roberts
Win by Major Decision 11-3 over B. Boarman
6
Chris Newman | Mount Vernon (Posey)
Junior | Evansville North

2019 Qualifier at 106lbs

Loss by Pin 1:57 to T. DuPont
Loss by Pin 3:23 to E. Chacon
Win by Pin 1:49 over C. Watts
Win by Decision 9-4 over B. Conrad
7
Jace Alexander | Wawasee
Senior | Penn

2018 Qualifier at 106lbs
2019 6th at 120lbs
2020 Qualifier at 126lbs

Win by Pin :54 over L. Hooley
Win by Major Decision 14-4 over A. Ross
Win by Pin :50 over W. Wells
8
Conner Alcala | Decatur Central
Senior | Mooresville

2020 Qualifier at 132lbs

Win by Major Decision 12-2 over T. Nuetzman
Win by Tech Fall 15-0 over E. Jeffery
Loss by Decision 11-6 to D. Duncan
Loss by Decision 8-3 to K. Glithero
Loss by Decision 5-1 to B. Dalton
9
Brody Arthur | Oak Hill
Junior | Peru

2020 Qualifier at 132lbs

Loss by Decision 4-3 to S. Lawson
Win by Pin 3:09 over M. Betz
Win by Decision 10-4 over T. Abbott
10
Bradley Conrad | Portage
Senior | Hobart

2020 Qualifier at 132lbs

Loss by Pin 1:39 to J. Mendez
Loss by Decision 5-1 to K. Glithero
Loss by Decision 9-4 to C. Newman
Win by Pin 1:22 over A. Gunn
Loss by Decision 7-4 to C. Goodwin
Win by Decision 6-0 over J. Barger
11
Gavin Garcia | Brownsburg
Junior | Mooresville
Loss by Decision 8-5 to C. Roberts
Win by Decision 5-4 over A. McLaren
Win by Major Decision 15-4 over E. Contreras
Loss by Pin 3:08 to B. Boarman
Loss by Tech Fall 15-0 to M. Koontz
12
AJ Gunn | Carmel
Junior | North Montgomery
Win by Decision 11-7 over J. Thompson
Loss by Pin 1:50 to L. Gonzalez
Win by Decision 12-10 SV-1 over J. Hernandez
Win by Decision 9-7 over C. Roberts
Win by Decision 8-6 over C. Roberts
Loss by Pin 1:16 to H. Harreld
Loss by Pin 1:22 to B. Conrad
Loss by Major Decision 13-3 to M. Koontz
13
Andrew Sinkovics | Mishawaka
Senior | Penn
Loss by Decision 2-1 to L. Hooley
Win by Major Decision 13-0 over A. Ross
Win by Pin 1:57 over J. Gilbert
Win by Decision 11-4 over E. Jeffery
Loss by Major Decision 10-1 to G. Alstott
Win by Major Decision over T. Triana
Win by Pin 3:13 over A. Pejovski
Win by Decision 11-4 over A. McLaren
Loss by Decision 14-8 to H. Harreld
Win by Decision 9-3 over A. Ross
14
Isaiah Ponce | Lake Central
Senior | Crown Point

2020 Qualifier at 132lbs

Win by Decision 15-12 over C. Carter
Loss by Decision 9-6 to T. Anderson
Loss by Pin 3:22 to B. Ellis
15
Jared Brown | Pendleton Heights
Senior | Pendleton Heights

2019 Qualifier at 126lbs
2020 Qualifier at 132lbs

Loss by Decision 8-2 to S. Lawson
Loss by Decision 14-9 to M. Naselroad
16
Collin Knox | Charlestown
Senior | Jeffersonville
145lbs
Name | School | Grade | Regional State Experience Key Wins and Losses
1
Jaden Reynolds | Avon
Senior | Mooresville

2019 5th at 138lbs
2020 3rd at 145lbs

Win by Pin 3:20 over T. Lindamood
Win by Decision 3-1 over L. Wagner
Win by Decision 7-0 over T. Lindamood
Win by Pin :39 over G. McDonald
Win by Pin :50 over A. Hayhurst
Win by Pin 1:21 over E. Kaiser
Loss by Decision 7-6 to L. Wagner
Win by Pin 1:31 over A. Reynolds
Win by Decision 6-0 over J. Ross
2
Hayden Watson | Center Grove
Junior | Mooresville

2020 3rd at 132lbs

Win by Major Decision 13-3 over A. Oliver
Win by Decision 12-10 SV-1 over J. Ross
Win by Major Decision 18-6 over J. Braun
Loss by Decision 8-5 to L. Wagner
Win by Decision 3-1 over C. Goodwin
Win by Decision 4-0 over B. McKivitz
Win by Major Decision 9-1 over E. Kaiser
Loss by Decision 13-10 to L. Wagner
Win by Tech Fall 16-1 over A. Reynolds
3
Cody Goodwin | Crown Point
Sophomore | Crown Point
Win by Pin 1:31 over A. Cornejo
Win by Decision 3-0 over B. McKivitz
Loss by Decision 3-1 to H. Watson
Win by Decision 7-4 over B. Conrad
Win by Decision 10-6 over E. Kaiser
Win by Pin 1:43 over H. Harreld
4
Elijah Chacon | New Haven
Senior | Carroll (Fort Wayne)

2020 4th at 138lbs

Win by Tech Fall 15-0 over G. Manley
Win by Pin 3:37 over E. Talamantez
Win by Pin 3:30 over G. Owens
Win by Pin 3:23 over C. Newman
Win by Pin :27 over G. Manley
Win by Pin 1:10 over G. Malone
5
Luke Goodwin | Southport
Senior | Perry Meridian

2020 7th at 132lbs

Win by Decision 3-1 over K. Glithero
Loss by Pin 4:34 to D. Ruhlman
Win by Decision 7-6 over J. Barger
Loss by Decision 7-2 to J. Hernandez
Loss by Decision 8-5 to D. Duncan
Loss by Decision 3-2 to B. McKivitz
6
Hunter May | Floyd Central
Freshman | Bloomington South
Win by Major Decision 12-3 over A. Oliver
Win by Decision 3-0 over C. Gilles
Win by Decision 9-3 over Z. Wilson
Win by Decision 5-1 over C. Powell
Win by Decision 6-1 over C. Euson
Win by Decision 10-4 over A. Hayhurst
Win by Decision 6-2 over Z. Wilson
Loss by Decision 11-4 to A. Hayhurst
Loss by Decision 10-6 to E. Kaiser
7
Ashton Hayhurst | Evansville Mater Dei
Junior | Evansville North

2020 Qualifier at 126lbs

Loss by Decision 8-7 to J. Ross
Loss by Pin :50 to J. Reynolds
Win by Decision 6-5 over B. Garcia
Loss by Decision 10-4 to H. May
Win by Decision 11-4 over H. May
8
Jeivan Ross | Warren Central
Senior | Perry Meridian
Loss by Decision 12-10 SV-1 to H. Watson
Win by Pin 1:25 over A. Oliver
Win by Decision 8-7 over A. Hayhurst
Win by Pin 1:03 over G. McDonald
Win by Pin 3:30 over B. McKivitz
Loss by Decision 7-3 to B. Garcia
Loss by Decision 6-0 to J. Reynolds
Win by Pin over T. Lindamood
9
Hayden Shepherd | Western
Junior | Peru

2019 Qualifier at 126lbs
2020 Qualifier at 138lbs

Win by Major Decision 9-0 over E. Fitch
Win by Decision 5-2 over E. Otto
Win by Decision 7-3 over G. Owens
Win by Major Decision 9-1 over E. Talamantez
Win by Pin 1:27 over T. Miller
Win by Decision 6-1 over C. Leech
Loss by Decision 3-1 to T. Anderson
Win by Decision 6-3 over M. Bayley
Win by Major Decision 12-4 over M. Lenoir
10
Toby Abbott | Cowan
Junior | Jay County

Win by Major Decision 11-1 over B. Daniels
Win by Default 7-0 over L. Hetzner
Win by Decision 4-1 over S. Levitz
Loss by Decision 10-4 to B. Arthur
11
Connor Holt | Plainfield
Senior | Mooresville

2020 Qualifier at 132lbs

Loss by Decision 6-3 to E. Otto
12
Ethan Kaiser | Chesterton
Senior | Crown Point

2020 Qualifier at 138lbs

Win by Pin 1:18 over J. Braun
Loss by Pin 1:21 to J. Reynolds
Loss by Decision TB-1 7-6 to B. Garcia
Win by Pin 2:31 over J. Smith
Win by Pin 3:06 over W. Earls
Loss by Major Decision 9-1 to H. Watson
Win by Decision 10-6 over H. May
Loss by Decision 10-6 to C. Goodwin
13
Blaze Garcia | Brownsburg
Junior | Mooresville

2019 Qualifier at 106lbs

Win by Decision TB-1 7-6 over E. Kaiser
Loss by Decision 6-5 to A. Hayhurst
Loss by Decision 3-2 to B. McKivitz
Win by Decision 7-3 over J. Ross
14
Lane Burns | Eastside
Senior | Carroll (Fort Wayne)

2020 Qualifier at 138lbs

15
Brady McKivitz | Perry Meridian
Senior | Perry Meridian

Loss by Decision 7-6 to J. Braun
Win by Major Decision 11-3 over J. Barger
Win by Decision 3-2 over B. Garcia
Win by Decision 8-2 over J. Hernandez
Win by Decision 10-5 over J. Braun
Loss by Decision 3-0 to C. Goodwin
Loss by Decision 10-3 to T. Williams
Loss by Decision 4-0 to H. Watson
Loss by Pin 3:30 to J. Ross
Win by Decision 3-2 over L. Goodwin
Win by Pin 4:59 over J. Barger
16
Ben Miller | Lakeland
Junior | Goshen

Win by Pin 1:41 over K. Lounsbury
Loss by Decision 9-5 to D. Stroud
Win by Pin 1:17 over B. Baker
Win by Pin 5:20 over S. Levitz
152lbs
Name | School | Grade | Regional State Experience Key Wins and Losses
1
Jajuan Anderson | Warren Central
Senior | Perry Meridian

2020 2nd at 145lbs

Win by Decision 3-1 SV-1 over R. Rust
Win by Decision 3-1 over S. Fitts
Win by Pin :51 over J. Sheets
Win by Pin over J. Sheets
Win by Major Decision 10-2 over M. Lenoir
2
Riley Rust | Center Grove
Senior | Mooresville

2017 1st at 126lbs
2020 4th at 145lbs

Loss by Decision 3-1 SV-1 to J. Anderson
Win by Pin 1:26 over G. Bragg
Win by Major Decision 12-4 over C. Wagner
Win by Decision 9-7 over T. Williams
Loss by Pin 1:03 to M. Koontz
Win by Major Decision 11-2 over C. Wagner
Win by Decision 5-1 over B. Ellis
3
Brock Ellis | Chesterton
Senior | Crown Point

2018 Qualifier at 145lbs
2019 4th at 152lbs
2020 5th at 145lbs

Win by Major Decision 14-6 over A. Pollitt
Win by Pin 2:26 over G. Bragg
Win by Pin 3:22 over I. Ponce
Loss by Decision 5-1 to R. Rust
Loss by Decision 3-1 to J. Conway
Loss by Pin 5:03 to J. Estrada
4
J Conway | Floyd Central
Junior | Bloomington South

2019 Qualifier at 126lbs
2020 6th at 138lbs

Win by Major Decision 19-9 over T. Williams
Win by Pin 4:55 over K. Mabie
Win by Major Decision 14-5 over B. Wolf
Win by Decision 7-3 over A. Farmer
Win by Major Decision 13-4 over S. Fitts
Win by Decision 12-6 over S. Fitts
Win by Decision 3-1 over B. Ellis
5
Javen Estrada | Crown Point
Senior | Crown Point

2020 8th at 138lbs(IL)

2019 Qualifier at 126lbs(IL)

Win by Decision :56 over C. Carter
Win by Major Decision 15-5 over A. Pollitt
Loss by Pin 5:51 to M. Koontz
Win by Decision 15-8 over T. Williams
Win by Pin 3:12 over T. Morrisett
Win by Pin :36 over T. Herring
Win by Pin 5:03 over B. Ellis
6
Alex Currie | Adams Central
Junior | Jay County

2020 7th at 145lbs

Win by Pin 1:14 over A. Dull
Win by Decision 7-3 over T. Morrisett
Win by Pin 0:47 over J. Jones
Win by Pin 1:23 over C. Leech
Win by Pin 0:32 over G. Carandante
Loss by Decision 7-4 to R. Sheets
Loss by Decision 7-2 to T. Conley
Win by Tech Fall 17-2 over J. Mobley
7
Brody Baumann | Evansville Mater Dei
Junior | Evansville North

2020 Qualifier at 145lbs

Win by Tech Fall TF 20-5 over T. Jones
Win by Tech Fall 19-4 over B. Emerine
Win by Decision 9-4 over T. Conley
8
Evan Ulrick | Carroll (Fort Wayne)
Senior | Carroll (Fort Wayne)

2020 Qualifier at 145lbs

Win by Decision 8-3 over E. Otto
Win by Pin 5:44 over B. Mudrack
Win by Decision 4-0 over E. Talamantez
Win by Major Decision 12-0 over C. Bengtson
Win by Pin 3:26 over G. Mallery
Win by Decision 6-0 over K. Cope
Win by Pin 3:34 over B. Pittman
Win by Decision 2-0 over E. Hilger
Win by Decision 5-0 over L. Carrington
9
Landon Boe | Plainfield
Junior | Mooresville

2020 Qualifier at 138lbs

Win by Decision 10-5 over K. Keith
Win by Decision 8-1 over J. Sheets
Win by Decision 5-3 over M. Everman
Loss by Decision 10-0 to R. Major
Win by Decision 9-6 over C. Gilles
10
Aidan Hardcastle | Oak Hill
Senior | Peru

2020 Qualifier at 152lbs

Win by Pin over B. Henry
Win by Pin over G. Carandante
Win by Pin 3:02 over T. Morrisett
Win by Pin over W. Shafer
11
Gabe Phillips | Centerville
Senior | Richmond

2019 Qualifier at 138lbs

Win by Pin over J. Jones
Loss by Decision 12-10 to A. Dull
Win by Pin over J. Jones
Win by Pin 5:14 over A. Wills
12
Nick Cicciarelli | Brownsburg
Junior | Mooresville
Win by Decision 5-2 over S. Bates
Loss by Pin 2:58 to J. Sheets
Win by Decision 6-1 over B. Bolin
Win by Decision 4-3 over S. Fitts
Loss by Decision 8-6 to K. Law
Loss by Decision 8-3 to O. Cruz
Win by Tech Fall 19-4 over B. Buckley
13
AJ Dull | South Adams
Junior | Jay County

2020 Qualifier at 145lbs

Loss by Pin 1:14 to A. Currie
Win by Pin 3:41 over M. Tippmann
Win by Pin 2:20 over W. Shafer
Win by Decision 12-10 over G. Phillips
Loss by Major Decision 14-6 to L. Calderon
14

Win by Decision 8-3 over G. Mallery
Loss by Pin :33 to N. Swango
15
Ben Wolf | East Central
Senior | Richmond

Win by Decision 6-2 over N. McCann
Loss by Major Decision 14-5 to J. Conway
16
Tristen Hood | Harrison (WL)
Junior | Logansport
160lbs
Name | School | Grade | Regional State Experience Key Wins and Losses
1
Jordan Fulks | Boonville
Senior | Evansville North

2020 4th at 152lbs

Loss by Decision 8-2 to B. Phillips
Win by Decision 6-3 over V. Skinner
2
Tyler Turley | Hobart
Senior | Hobart

2020 6th at 152lbs

Win by Decision 5-1 over C. Chavez
Loss by Pin 5:42 to B. Bolin
3
Robert Major | Carmel
Senior | North Montgomery

2020 Qualifier at 160lbs(IL)

Win by Major Decision 9-1 over T. Jones
Win by Decision 6-0 over A. Wilson
Win by Major Decision 9-0 over T. Jones
Win by Decision 8-2 over S. Bates
Win by Decision 10-0 over L. Boe
Win by Pin 2:44 over J. Sheets
Win by Decision 7-4 over K. Law
4
Shane Bates | Zionsville
Senior | North Montgomery

2020 Qualifier at 152lbs

Loss by Decision 5-2 to N. Cicciarelli
Loss by Decision 3-0 to K. Law
Loss by Decision 6-4 to A. Wilson
Loss by Decision 8-2 to R. Major
Win by Decision 9-6 over C. Chavez
Win by Pin 5:25 over A. Steenbeke
Loss by Decision 3-0 to O. Cruz
5
Tyler Jones | Warren Central
Junior | Perry Meridian

2020 7th at 152lbs

Win by Pin 2:29 over K. Keith
Loss by Major Decision 9-1 to R. Major
Loss by Major Decision 9-0 to R. Major
Loss by Tech Fall TF 20-5 to B. Baumann
Win by Decision 3-1 over M. Everman
Win by Decision 8-3 over G. Ison
Loss by Decision 3-1 SV to T. Conley
Loss by Decision 11-5 to A. Wilson
Win by Decision 8-6 over A. Wills
6
Orlando Cruz | Crown Point
Sophomore | Crown Point

2020 Qualifier at 145lbs

Win by Tech Fall 19-4 over J. Salary
Loss by Decision 3-0 to K. Law
Win by Decision 8-3 over N. Cicciarelli
Win by Pin 1:05 over A. Cornejo
Loss by Decision 5-3 to A. Wilson
Win by Decision 7-2 over C. Johnson
Win by Decision 3-0 over S. Bates
Win by Decision 4-0 over K. Keith
Win by Pin 2:41 over T. Anderson
7
Andrew Wilson | Indianapolis Cathedral
Senior | Pendleton Heights

2018 Qualifier at 126lbs

Win by Decision 4-2 SV-1 over K. Law
Win by Major Decision 8-0 over B. Bolin
Loss by Decision 6-0 to R. Major
Loss by Decision 4-3 to K. Law
Win by Decision 6-4 over S. Bates
Win by Decision 5-3 over O. Cruz
Win by Decision 3-2 over T. Conley
Win by Decision 11-5 over T. Jones
8
Tyler Conley | Avon
Senior | Mooresville

2018 Qualifier at 113lbs
2019 Qualifier at 120lbs

Win by Decision 3-2 over S. Fitts
Win by Major Decision 15-3 over B. Bolin
Win by Decision 5-3 over L. Carrington
Win by Decision 7-2 over A. Currie
Loss by Decision 9-4 to B. Baumann
Win by Decision 3-1 SV over T. Jones
Loss by Decision 3-2 to A. Wilson
9
Tyler Fuqua | Franklin Community
Senior | Mooresville

2018 Qualifier at 120lbs

Win by Major Decision 14-5 over B. Hess
Win by Pin 4:24 over C. Chavez
Win by Pin 1:53 over U. Urasky
Win by Decision 7-2 over J. Dale
10
Aaron Steenbeke | Penn
Sophomore | Penn

2020 Qualifier at 160lbs

Win by Decision 10-8 SV-1 over K. Cope
Win by Pin 2:51 over B. Bolin
Win by Pin 1:48 over I. Friedt
Win by Decision 5-4 over C. Chavez
Loss by Pin 5:25 to S. Bates
Win by Major Decision 11-3 over C. Chavez
11
Kailan Keith | Ben Davis
Senior | Mooresville

Loss by Decision 10-5 to L. Boe
Loss by Pin 2:29 to T. Jones
Loss by Decision 3-2 to M. Everman
Win by Pin 3:28 over B. Emerine
Loss by Decision 4-0 to O. Cruz
12
Kade Law | Columbus East
Junior | Jeffersonville

2019 Qualifier at 145lbs

Win by Decision 7-1 over B. Emerine
Loss by Decision 4-2 SV-1 to A. Wilson
Win by Decision 3-0 over S. Bates
Win by Decision 4-3 over A. Wilson
Win by Decision 8-6 over N. Cicciarelli
Win by Decision 3-0 over O. Cruz
Win by Decision 5-2 over J. Sheets
Win by Major Decision 13-5 over N. Lommock
Loss by Decision 7-4 to R. Major
Win by Decision 10-3 over J. Sheets
13
Scott Fitts | Evansville Mater Dei
Senior | Evansville North

2018 Qualifier at 145lbs

Loss by Decision 3-1 to J. Anderson
Loss by Decision 3-2 to T. Conley
Loss by Decision 4-3 to N. Cicciarelli
Loss by Major Decision 13-4 to J. Conway
Loss by Decision 12-6 to J. Conway
Win by Major Decision 12-2 over C. Gilles
Loss by Decision 4-3 ot to A. Farmer
14
Eli Hilger | Fort Wayne Bishop Dwenger
Senior | Carroll (Fort Wayne)

2020 Qualifier at 152lbs

Win by Decision 4-3 over M. Spencer
Win by Major Decision 13-5 over B. Buckley
Win by Tech Fall 15-0 over A. Jones
Win by Decision 11-4 over M. Spencer
Loss by Decision 2-0 to E. Ulrick
Win by Decision 14-11 over C. Chavez
15
Jakob Sheets | Perry Meridian
Senior | Perry Meridian
Loss by Decision 8-1 to L. Boe
Loss by Pin :51 to J. Anderson
Win by Pin 2:58 over N. Cicciarelli
Win by Pin 3:03 over G. Bragg
Loss by Decision 5-2 to K. Law
Loss by Pin to J. Anderson
Loss by Pin 2:44 to R. Major
Loss by Decision 10-3 to K. Law
16
Leo Calderon | Centerville
Junior | Richmond
Win by Pin 5:23 over G. Carandante
Win by Major Decision 14-6 over A. Dull
170lbs
Name | School | Grade | Regional State Experience Key Wins and Losses
1
Bryer Hall | East Central
Senior | Richmond

2018 6th at 126lbs
2020 2nd at 152lbs

Win by Decision 15 - 10 over J. Ward
Win by Major Decision 21-7 over A. Lockwood
2
Sam Morrill | Columbus East
Senior | Jeffersonville

2020 8th at 160lbs

Win by Decision 3-0 over C. Khawaja
Loss by Decision 6-4 to U. Urasky
Win by Major Decision 9-1 over N. Tattini
Win by Decision 5-1 over A. Warren
Win by Pin 2:50 over T. Fender
Win by Tech Fall 16-1 over J. Shafer
Win by Decision 6-2 over J. Dale
3
Pate Eastin | Penn
Senior | Penn

2020 3rd at 160lbs(IL)

2019 Qualifier at 145lbs(IL)

Win by Decision 8-2 over C. Lundy
Win by Decision 3-2 TB-1 over L. Buchanan
Win by Pin 1:57 over T. Fender
Win by Decision 7-3 over C. McGinnis
Win by Pin 1:25 over C. Johnson
Win by Pin 2:47 over A. Mowery
Win by Decision 3-2 over C. Timmerman
Win by Decision 7-2 over V. McDonald
Win by Decision 5-3 over C. Lundy
4
Jalen Ward | Franklin Community
Senior | Mooresville

2020 Qualifier at 170lbs

Loss by Major Decision 8-0 to A. Warren
Win by Major Decision 12-2 over L. Bullock
Loss by Decision 13-6 to C. Timmerman
Loss by Decision 15 - 10 to B. Hall
Loss by Tech Fall 25-8 to D. Buchanan
Win by Decision 7-4 over J. Parker
Win by Decision 6-4 over G. Nelson
5

2020 Qualifier at 170lbs

Win by Pin 0:45 over T. Currie
Win by Decision 9-4 over A. Mullinax
Win by Pin 4:31 over K. Cardwell
Win by Decision 5-1 over N. Tattini
Win by Pin 4:00 over K. Malone-Johnson
Win by Pin 4:30 over J. Thompson
6
Ulrik Urasky | Indianapolis Cathedral
Senior | Pendleton Heights
Win by Decision 6-5 over J. Dale
Loss by Decision 3-1 to J. Shafer
Win by Decision 13-11 over C. Johnson
Win by Decision 5-2 over J. Dale
Win by Decision 6-4 over S. Morrill
Win by Decision 7-1 over V. McDonald
Loss by Pin 1:53 to T. Fuqua
Win by Major Decision 17-5 over N. Tattini
Win by Pin 3:46 over J. Summers
7
Spencer Phillips | McCutcheon
Senior | Logansport

8
Van Skinner | Madison
Sophomore | Jeffersonville
Loss by Major Decision 12-4 to C. Khawaja
Loss by Decision 6-3 to J. Fulks
9
Jacob Simpson | Hobart
Junior | Hobart

Win by Decision 1-0 over A. Sneed
Win by Major Decision 8-0 over C. Timmerman
Win by Decision 5-1 over C. Johnson
Win by Decision 8-2 over J. Herrera
Win by Decision 4-2 over J. Herrera
10
Matthew Morris | Fort Wayne South Side
Senior | Carroll (Fort Wayne)
Win by Decision 12-7 over S. Delaney
Win by Decision 12-6 over J. Graden
Loss by Pin 2:43 to S. Ortel
Win by Decision 8-6 over J. Blake
11
Jacob Linky | Warsaw
Senior | Penn

2020 Qualifier at 160lbs

Win by Decision 12-6 over A. Sneed
Loss by Decision 9-2 to C. Johnson
12
Cade Johnson | Chesterton
Senior | Crown Point
Win by Pin 4:51 over D. Kwiatkowski
Win by Decision 9-2 over J. Linky
Loss by Decision 13-11 to U. Urasky
Loss by Decision 4-2 to G. Ison
Loss by Pin 1:25 to P. Eastin
Loss by Decision 5-1 to J. Simpson
Loss by Pin 3:03 to C. Khawaja
Loss by Decision 7-2 to O. Cruz
Win by Decision 5-4 over A. Sneed
13
Jajuan Dale | Perry Meridian
Senior | Perry Meridian
Loss by Decision 6-5 to U. Urasky
Win by Major Decision 9-1 over G. Ison
Win by Decision 9-7 SV-1 over J. Summers
Loss by Decision 5-2 to U. Urasky
Win by Major Decision 12-4 over G. Ison
Win by Decision 6-5 over N. Tattini
Win by Decision 6-4 SV1 over E. Mosconi
Win by Decision 7-4 over J. Summers
Loss by Decision 6-2 to S. Morrill
Loss by Decision 8-7 to J. Shafer
Win by Decision 13-9 over G. Nelson
Loss by Decision 7-2 to T. Fuqua
14
Nick Tattini | Crown Point
Junior | Crown Point

2020 Qualifier at 138lbs

Win by Major Decision 10-2 over D. Kwiatkowski
Loss by Major Decision 9-1 to S. Morrill
Loss by Decision 6-5 to J. Dale
Loss by Decision 5-1 to B. Porter
Win by Decision 6-3 over G. Ison
Loss by Major Decision 17-5 to U. Urasky
Win by Major Decision 21-9 over B. Bolin
Loss by Major Decision 13-4 to V. McDonald
Win by Decision 8-4 over J. Salary
15
Jake Shafer | Carmel
Senior | North Montgomery

2020 Qualifier at 145lbs

Win by Pin 4;21 over J. Summers
Win by Decision 3-1 over U. Urasky
Win by Decision 7-4 over J. Summers
Loss by Tech Fall 16-1 to S. Morrill
Win by Decision 8-7 over J. Dale
Win by Decision 9-4 over L. Fox
16
Jacob Kreager | Fort Wayne Snider
Senior | Carroll (Fort Wayne)
Win by Pin 3:12 over S. Delaney
Win by Pin 3:59 over C. McGinnis
Win by Pin 4:53 over S. Delaney
Loss by Decision 4-0 to A. Lockwood
182lbs
Name | School | Grade | Regional State Experience Key Wins and Losses
1
Aiden Warren | Perry Meridian
Senior | Perry Meridian

2018 Qualifier at 152lbs
2019 3rd at 145lbs
2020 3rd at 182lbs

Win by Decision 8-5 over J. Parker
Win by Major Decision 8-0 over J. Ward
Loss by Pin 3:58 to D. Buchanan
Loss by Decision 5-1 to S. Morrill
Win by Decision 11-5 over J. Carter
Win by Decision 3-2 over K. Sullivan
Win by Major Decision 16-4 over J. Weisheit
Win by Decision 10-4 over H. Eason
2
Drake Buchanan | Center Grove
Junior | Mooresville

2020 6th at 182lbs

Win by Pin 3:41 over K. Sullivan
Win by Pin 1:14 over J. Durnil
Win by Pin 3:58 over A. Warren
Win by Tech Fall 25-8 over J. Ward
Win by Pin 3:17 over E. Mosconi
Win by Major Decision 16-5 over L. Davis
3
Gabe Sollars | Evansville Mater Dei
Junior | Evansville North

2019 Qualifier at 160lbs
2020 7th at 170lbs

Win by Major Decision 9-0 over K. Sullivan
Win by Tech Fall 16-1 over S. Peeples
Win by Pin 3:01 over E. Clayton
Win by Tech Fall 17-2 over B. Fowler
4
Hayden Filipovich | Indianapolis Lutheran
Senior | Perry Meridian

2020 8th at 182lbs

Win by Pin 1:03 over R. Hammond
Win by Pin 1:24 over R. Bravo
5
Johnny Parker | Indianapolis Cathedral
Senior | Pendleton Heights

2020 Qualifier at 182lbs

Loss by Decision 8-5 to A. Warren
Win by Decision 9-3 over J. Schrader
Win by Decision 5-3 over Z. White
Win by Pin 2:35 over R. Hammond
Loss by Decision 5-0 to G. Layman
Win by Major Decision 18-6 over B. Crump
Win by Decision 9-4 over J. Durnil
Win by Decision 11-6 over J. Carter
Loss by Decision 7-4 to J. Ward
6
Gavin Layman | Chesterton
Senior | Crown Point

2020 Qualifier at 170lbs

Win by Pin 3:26 over B. Estepp
Win by Decision 5-0 over J. Parker
Win by Pin 2:41 over M. DeGrado
Win by Major Decision 12-3 over B. Crump
Win by Decision 6-2 over S. Willems
7
Clayton Lundy | Elkhart
Senior | Goshen

2020 Qualifier at 170lbs

Loss by Decision 8-2 to P. Eastin
Win by Decision 7-3 over D. Pugliese
Win by Decision 10-5 over A. Deming
Win by Decision 2-0 over T. Hunter
Loss by Decision 5-3 to P. Eastin
8
Cody Timmerman | Mishawaka
Senior | Penn

2020 Qualifier at 170lbs

Win by Decision 3-0 over B. Estepp
Win by Decision 4-0 over A. Lockwood
Win by Decision 13-6 over J. Ward
Loss by Major Decision 8-0 to J. Simpson
Loss by Decision 3-2 to P. Eastin
Win by Pin 4:58 over S. Martin
Win by Decision 8-4 over B. Estepp
9
John Purdy | Castle
Sophomore | Evansville North
Win by Pin over N. Kaiser
10
Colin Kwiatkowski | Valparaiso
Senior | Crown Point

2019 Qualifier at 170lbs
2020 Qualifier at 182lbs

11
Luke Kemper | Evansville Central
Sophomore | Evansville North
Loss by Decision 4-2 SV-1 to O. Bryant
12
Keon Sullivan | Warren Central
Senior | Perry Meridian
Loss by Pin 3:41 to D. Buchanan
Win by Tech Fall 17-1 over R. Hammond
Loss by Major Decision 9-0 to G. Sollars
Win by Decision 10-4 over S. Johnson
Loss by Decision 3-2 to A. Warren
Win by Decision 8-7 over G. Nelson
13
Seth Willems | Crown Point
Sophomore | Crown Point
Loss by Pin Pin @ 2:42 to J. Browder
Loss by Decision 7-3 to H. Eason
Win by Decision 3-0 over J. Durnil
Win by Major Decision 14-2 over R. Hammond
Win by Pin 1:58 over P. Adamczyk
Loss by Decision 6-2 to G. Layman
Win by Pin 2:32 over L. Davis
14

2019 Qualifier at 170lbs

Loss by Major Decision 13-5 to E. Hilger
Win by Pin 1:25 over R. Sheets
Loss by Tech Fall 19-4 to N. Cicciarelli
15
Billy Kepler | Carmel
Senior | North Montgomery
Win by Pin @ 5:05 over E. Stover
Loss by Major Decision 11-2 to D. Guhl
Loss by Decision 3-1 to K. Dickens
Win by Pin 3:58 over M. Jones
Win by Decision 5-3 over T. White
Win by Decision 3-1 over B. Crump
Loss by Decision 7-5 to R. Hammond
Win by Decision 5-2 over J. Durnil
Win by Decision 5-0 over S. Martin
16
Sam Peeples | Roncalli
Junior | Perry Meridian
Loss by Tech Fall 16-1 to G. Sollars
Win by Decision 6-0 over D. Schmidt
195lbs
Name | School | Grade | Regional State Experience Key Wins and Losses
1
Eli Pack | Culver Academies
Senior | Penn

2020 4th at 195lbs

2
Connor Barket | West Lafayette
Junior | Logansport

2020 Qualifier at 182lbs

Win by Pin 1:12 over M. Norman
Win by Tech Fall 19-4 over T. Gregory
3
Matt Lepper | Carroll (Fort Wayne)
Senior | Carroll (Fort Wayne)

2020 Qualifier at 195lbs

Win by Pin 2:34 over M. Norman
Loss by Pin 5:54 to J. Grange
Win by Decision 6-3 over D. Merriman
Win by Decision 8-5 over M. Broom
Loss by Pin 5:56 to B. Carrington
4
Zach White | Carmel
Senior | North Montgomery
Win by Decision 3-1 over B. Crump
Loss by Decision 5-3 to J. Parker
Loss by Pin 2:44 to M. Broom
Loss by Decision 4-3 to J. McClure
Win by Decision 3-2 over J. Schrader
Loss by Decision 3-1 to G. Arvin
5
Harris Eason | Franklin Community
Senior | Mooresville

2020 Qualifier at 195lbs

Win by Decision 7-0 over E. Ross
Win by Decision 5-1 over N. Casad
Win by Major Decision 17-0 over G. Sandefur
Win by Decision 7-3 over S. Willems
Win by Decision 4-2 over B. Crump
Loss by Decision 10-4 to A. Warren
6
Ibrahim Khaoucha | Northridge
Senior | Goshen

2020 Qualifier at 195lbs

Win by Pin 2:36 over G. Sandefur
Loss by Decision 10-4 to I. Benjamin
Win by Pin 1:30 over J. Lewis
Win by Major Decision 10-0 over T. Hunter
7
Richard Clevenger | New Palestine
Senior | Perry Meridian

2020 Qualifier at 195lbs

Loss by Pin Pin 3:31 to C. Gillespie
Loss by Pin 2:15 to B. Rodriguez
Loss by Pin 2:34 to M. Broom
Win by Decision 3-2 over J. Schrader
Win by Pin 3:00 over S. Stanley
8
Gage Demarco | Chesterton
Junior | Crown Point

2020 Qualifier at 195lbs

Loss by Pin 5:58 to J. Grange
Win by Pin 2:28 over R. Novak
Win by Decision 9-3 over B. Babcock
Win by Pin 2:15 over H. Lewter
Win by Pin 1:33 over P. Clark
9
Ke'Shawn Dickens | Avon
Senior | Mooresville
Win by Major Decision 12-4 over M. Broom
Win by Decision 5-3 over N. Boots
Win by Decision 3-1 over B. Kepler
Loss by Pin 5:38 to B. Carrington
Win by Decision 5-1 over M. Broom
10
Christian Summersett | South Adams
Senior | Jay County
Loss by Pin to C. Harris
Win by Major Decision 15-4 over A. Deming
Win by Pin 2:22 over T. Currie
Win by Pin 5:26 over B. Wenk
11
Juan Grange | Penn
Junior | Penn

2020 Qualifier at 182lbs(TX)

Win by Decision 8-3 over T. Hunter
Win by Pin 3:16 over D. Merriman
Win by Pin 5:54 over M. Lepper
Win by Pin 5:58 over G. Demarco
Win by Pin 5:34 over G. Sandefur
Win by Pin 1:22 over G. Arvin
Win by Pin 1:39 over J. Thomas
Win by Decision 8-4 over L. Fowler
12
Jakobe Leavell | Pike
Junior | Mooresville
Loss by Default to B. Crump
13
Garrett Sandefur | Mishawaka
Senior | Penn

Loss by Pin 2:36 to I. Khaoucha
Loss by Major Decision 17-0 to H. Eason
Loss by Decision 2:49 to W. Willman
Loss by Pin 5:34 to J. Grange
14
Brach Carrington | Greencastle
Senior | Mooresville
Win by Decision 12-0 over G. Arvin
Win by Pin 5:38 over K. Dickens
Win by Pin 1:23 over R. Novak
Win by Pin over J. Whalen
Win by Tech Fall 15-0 over M. Broom
Win by Pin 5:56 over M. Lepper
15
Will Nix | Martinsville
Senior | Mooresville

Win by Decision 11-5 over B. Crump
16
Ashton Schuetter | Jasper
Junior | Bloomington South

220lbs
Name | School | Grade | Regional State Experience Key Wins and Losses
1
Evan Bates | Chesterton
Senior | Crown Point

2019 3rd at 182lbs
2020 1st at 220lbs

Win by Decision 6-2 over D. Guhl
Win by Decision 10-3 over I. Street
Win by Pin over P. Kendall
Win by Pin 2:30 over S. Garcia
Win by Pin 1:05 over O. Green
Win by Pin 1:56 over J. Ruess
Win by Pin 1:06 over T. White
2
Tristan Ruhlman | Bloomington South
Senior | Bloomington South

2020 5th at 170lbs

Win by Pin :31 over K. Bills
Win by Pin 1:45 over J. Howell
Win by Tech Fall 22-7 over T. Morrill
Win by Major Decision 15-4 over J. Howell
3
Josh Howell | Terre Haute South
Senior | Bloomington South

2019 Qualifier at 220lbs

Loss by Decision 4-2 to J. Johnson
Loss by Pin 1:45 to T. Ruhlman
Loss by Major Decision 15-4 to T. Ruhlman
4
David Guhl | Indianapolis Cathedral
Senior | Pendleton Heights
Win by Decision 6-3 over J. McClure
Win by Major Decision 13-4 over T. Morrill
Loss by Decision 6-2 to E. Bates
Win by Major Decision 11-2 over B. Kepler
Win by Decision 9-2 over T. Morrill
Win by Decision 6-3 over P. Kendall
Win by Decision 6-3 over P. Clark
Win by Decision 4-1 over N. Skaggs
Win by Pin 3:38 over T. White
5
Bobby Babcock | Hobart
Senior | Hobart

Loss by Decision 9-3 to G. Demarco
Win by Decision 10-5 over K. Bills
6
Isaiah Street | Brownsburg
Junior | Mooresville

2020 Qualifier at 195lbs

Win by Pin 3:59 over D. Arvin
Win by Default over J. McClure
Loss by Decision 10-3 to E. Bates
Win by Major Decision 15-5 over N. Boots
Win by Decision 10-4 over J. McClure
Win by Major Decision 14-4 over T. Morrill
Win by Decision 3-2 UTB over A. Jordan
7
Kole Viel | East Central
Senior | Richmond

2020 Qualifier at 182lbs

Win by Decision 12-6 over N. Skaggs
8
Jack Taylor | New Castle
Senior | Richmond
Win by Pin 2:32 over P. Smitley
9
Aataeveon Jordan | Franklin Central
Sophomore | Perry Meridian
Loss by Decision 3-2 UTB to I. Street
Win by Major Decision 13-3 over J. McClure
Loss by Decision 2-1 to M. Munoz
10
Grant Warmuth | Wabash
Senior | Peru

2020 Qualifier at 220lbs

11
Kyler Bills | Carroll (Fort Wayne)
Senior | Carroll (Fort Wayne)
Loss by Default to C. Wyatt
Loss by Pin :31 to T. Ruhlman
Win by Decision 10-5 over P. Kendall
Win by Pin 2:29 over S. VanWagner
Loss by Decision 10-5 to B. Babcock
12
Peyton Kendall | Penn
Sophomore | Penn
Loss by Decision 3-0 to R. Samuels
Win by Decision 9-6 over S. VanWagner
Loss by Decision 10-5 to K. Bills
Loss by Pin to E. Bates
Win by Pin 1:13 over J. Thomas
Loss by Decision 6-3 to D. Guhl
Loss by Decision 4-2 to J. Sommer
13
Hayden Lewter | Hammond Gavit
Junior | Hobart
Loss by Pin 2:15 to G. Demarco
14
Cory Hill | Portage
Junior | Hobart
Loss by Decision 6-4 to T. Sparks
Win by Pin 5:41 over C. Heuring
Win by Major Decision 10-1 over J. Ruess
Win by Pin 5:22 over L. Fowler
Loss by Decision 4-3 to J. Streck
15
Cordell Heuring | Boonville
Senior | Evansville North
Loss by Pin 5:41 to C. Hill
16
Dakota Arvin | Westfield
Senior | North Montgomery

Loss by Pin 3:59 to I. Street
Win by Decision 8-5 over J. Thomas
285lbs
Name | School | Grade | Regional State Experience Key Wins and Losses
1
Reeve Muncie | Carroll (Fort Wayne)
Senior | Carroll (Fort Wayne)

2020 5th at 285lbs

Loss by Decision 3-1 to B. Erb
Win by Decision 5-2 over B. Donati
Win by Decision 8-3 over M. Platonov
2
Braydon Erb | Western
Senior | Peru

2020 7th at 285lbs

Win by Decision 3-1 over R. Muncie
3
Antone Alexander | Franklin Central
Senior | Perry Meridian

2020 Qualifier at 285lbs

Win by Pin 0:58 over P. Greene
Loss by Decision 3-1 to L. Jones
Win by Decision 5-2 over M. Platonov
Win by Pin 1:59 over T. Keevers
Win by Decision 9-3 over A. Kaba
Loss by Decision 3-1 to L. Jones
Win by Decision 7-3 over O. Green
4
Jacob Johnson | Franklin Community
Junior | Mooresville

2020 Qualifier at 285lbs

Win by Major Decision 11-3 over J. Binder
Win by Decision 4-2 over J. Howell
Win by Decision 5-3 SV-1 over O. Green
Win by Decision 4-0 over J. Ruess
Win by Decision 6-2 over L. Fowler
5
Mariere Omonode | West Lafayette
Junior | Logansport
6
Leighton Jones | Brownsburg
Sophomore | Mooresville

Win by Decision 3-1 over A. Alexander
Win by Major Decision 13-5 over J. Ralph
Win by Pin over M. Jones
Win by Decision 8-1 over A. Hartwell
Win by Decision 5-0 over J. Mollencup
Win by Decision 3-1 over A. Alexander
7
Hunter Whitenack | New Prairie
Junior | Crown Point
Win by Pin 1:21 over S. Bueno
Win by Pin 1:59 over B. Donati
Win by Pin 2:42 over H. Slusher
Win by Pin 1:22 over Z. Christianson
Win by Pin :30 over J. Sommer
Win by Pin :45 over E. Decker
8
Jason Streck | Merrillville
Senior | Hobart

2019 Qualifier at 170lbs
2020 Qualifier at 220lbs

Win by Decision 4-1 over M. Platonov
Win by Pin 2:13 over J. Binder
Win by Pin 4:00 over B. Donati
Win by Major Decision 12-0 over B. Herr
Win by Decision 4-3 over C. Hill
9
Ashton Hartwell | Columbus East
Junior | Jeffersonville
Loss by Decision 7-2 to M. Munoz
Win by Decision 5-2 over L. Fowler
Loss by Decision 8-1 to L. Jones
Win by Decision SV-1 12-10 over C. Verst
Win by Pin 2:22 over Q. Popp
Win by Decision 4-2 over M. Simmons
Loss by Pin Fall 4:41 to M. Munoz
10
Brandon Villafuerte | Angola
Junior | Goshen
11
Kayden Sowders | Lafayette Jefferson
Senior | Logansport

12
Matthew Munoz | Jeffersonville
Senior | Jeffersonville

2019 Qualifier at 285lbs

Win by Decision 7-2 over A. Hartwell
Win by Decision 2-1 over J. Ralph
Win by Pin Fall 4:41 over A. Hartwell
Win by Decision 2-1 over A. Jordan
13
Race Stewart | Bloomington North
Senior | Bloomington South
14
Mihails Platonov | Westfield
Junior | North Montgomery
Loss by Decision 5-2 to A. Alexander
Loss by Decision 4-1 to J. Streck
Loss by Pin 2:24 to J. Binder
Win by Decision 4-2 over B. Donati
Loss by Decision 8-3 to R. Muncie
15
Evan Shafer | Connersville
Senior | Richmond

16
Brock Donati | Penn
Senior | Penn
Win by Pin :59 over J. Sommer
Loss by Pin 1:26 to S. Bueno
Loss by Decision 5-2 to R. Muncie
Loss by Pin 1:59 to H. Whitenack
Win by Pin 3:07 over J. Binder
Loss by Pin 3:01 to J. Binder
Loss by Decision 4-2 to M. Platonov
Loss by Pin 4:00 to J. Streck



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.