Jump to content
Sign in to follow this  
Coachmo

Jennings County Sectional

Recommended Posts

Team Scores:

1. Columbus East    240

2. Jennings County 211

3. Columbus North  177

4. Madison              131

5. Greensburg        125

6. Brown County    98

7. Seymour              91

8. Scottsburg          60

9. Southwestern Hanover 37

10. Switzerland Co  13

 

Individual Results:

106

1. Evan Speaker, CN

2. Will Conner, CE

3. Justin Wright, Scott

4. Kyle Lewis, JC

5. Cody Holman, SWest

6. Jacob Mickley, BC

 

113

1. Austin Ely, BC

2. Brandon Butz, GB

3. Jake Martindale, CE

4. Will Speaker, CN

5. Seth Keith, Sey

6. Jake Hammond, JC

 

120

1. Gary Engelking, JC

2. Trenton Dempler, Mad

3. Cody Speaker, CN

4. Austin Walsh, BC

5. Alex Sexton, Scott

6. Ben Wilkerson, CE

 

126

1. Dalton Noblitt, CE

2. Marhsall Holwager, JC

3. Chayce Young, Mad

4. Jordan Smiley, GB

5. Levi Hill, Sey

6. Braden Hinckley, CN

 

132

1. Mitch Gilbert, CE

2. Ethan Herrin, JC

3. Cody Leeper, BC

4. Zack Adams, Scott

5. Alex Marion, Swest

6. Garrett Johnson, Sey

 

138

1. Austin Spray, Swest

2. Chris Tingle, Mad

3. Cody Reichenba, CE

4. Jacob Lashley, CN

5. Jefe Trejo, Sey

6. Joel Chase, GB

 

145

1. Mike Wayant CE

2. Matthew Ruddick, Sey

3. John Flynn, JC

4. Aaron Lanfair, BC

5. Jake Larson, CN

6. Cameron Napier, Mad

 

152

1. Kyle Stillinger, CE

2. Jordan Partee, Mad

3. Andrew Jones, CN

4. Joe Buening, GB

5. Colton Pifer, JC

6. Keenan Bohall, Sey

 

160

1. Gabe Wilson, JC

2. Tanner Young, Mad

3. Maurice Dantzier, CE

4. Justin Dance, GB

5. Chase Johnson, CN

6. Justin Kasson, Switz

 

170

1. Jimmy Fisher, CE

2. Armondo Cordova, CN

3. Jacob Cheesebrew, JC

4. Hunter Sego, Mad

5. Zack Bacon, Scott

6. John Cook, GB

 

182

1. Luke Teague, CN

2. Dakota Bott, JC

3. Colton Black, GB

4. Clayton Ferguson, CE

5. Bristen Dial, BC

6. Tristan Sitterding, Sey

 

195

1. Mitchell Sandlin, Mad

2. Brett Cline, BC

3. Drew Neisius, GB

4. Luis Cambron, CN

5. Christian Redmond, JC

6. Quade Greiwe, CN

 

220

1. Colton Castetter, JC

2. Brandon Woods, CN

3. Tyler Loud, Sey

4. Matt Scheumann, GB

5. Tylor Thomas, Switz

6. Brock Greiwe, CN

 

285

1. Rob McKee, CE

2. Adam Wolka, Sey

3. Kolby Mount, Scott

4. Nathan Hayes, GB

5. Jace Baldwin, JC

6. Kenny King, CN

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.