Jump to content
  • 2012 Conference Tournament Brackets


    Y2CJ41

    Hoosier Crossroads Conference

    Teams: Avon, Brownsburg, Fishers, Hamilton Southeastern, Harrison (West Lafayette), Lafayette Jefferson, Mccutcheon, Noblesville, Westfield, Zionsville

     

    Southern Indiana Wrestling Conference

    Teams: Christian Academy, Crawford County, Charlestown, Eastern (Pekin), Forest Park, Milan, Mitchell, New Washington, Paoli, Providence, Salem, Scottsburg, Southwestern, Switzerland County

     

    Hoosier Conference

    Teams: Benton Central, Delphi, Rensselaer Central, Twin Lakes, Central Catholic, Tipton, and West Lafayette.

     

    Sagmore

    Team Scores

    Teams: Crawfordsville, Danville, Frankfort, Lebanon, North Montgomery, Southmont, Tri-West Hendricks, Western Boone

     

    Conference Indiana

    Teams: Bloomington North, Bloomington South, Columbus North, Franklin Central, Lawrence Central, Perry Meridian, Pike, Southport

     

    Hoosier Heritage Conference

    Teams: Delta, Greenfield-Central, Mt. Vernon (Fortville), New Palestine, Pendleton Heights, Rushville, Shelbyville, Yorktown.

     

    Duneland Athletic Conference

    Teams: Chesterton, Crown Point, Lake Central, Laporte, Merrillville, Michigan City, Portage, Valparaiso.

     

    Allen County Athletic Conference

    Teams: Adams Central, Bluffton, Garrett, Heritage, Leo, South Adams, Southern Wells, Woodlan.

     

    North East Corner Conference

    Teams: Angola, Central Noble, Churubusco, Eastside, Fairfield, Fremont, Lakeland, Prairie Heights, West Noble, Westview.

     

    Western Indiana Conference

    Teams: Brown County, Edgewood, Northview, Owen Valley, South Vermillion, Sullivan, West Vigo.

     

    Northern State Conference

    Teams: Bremen, Culver Community, Glenn, Jimtown, Knox, Laville, New Prairie, Triton.

     

    Northern Lakes Conference

    Teams: Concord, Elkhart Memorial, Goshen, Northridge, Northwood, Plymouth, Warsaw, Wawasee.

     

    Summit Athletic Conference

    Team Scores

    Teams: Fort Wayne Bishop Dwenger, Fort Wayne Bishop Luers, Fort Wayne Concordia, Fort Wayne North Side, Fort Wayne Northrop, Fort Wayne Snider, Fort Wayne South Side, Fort Wayne Wayne.



    User Feedback

    Recommended Comments

    There are no comments to display.



    Guest
    This is now closed for further comments

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.