Type: Regular Season
Team | Score |
---|---|
1. Perry Meridian | 227.5 |
2. Westfield | 131 |
3. Jeffersonville | 126.5 |
4. Beech Grove | 103 |
5. Lebanon | 100 |
6. Franklin Central | 99 |
7. Greenwood | 58 |
Details:
http://www.trackwrestling.com/predefinedtournaments/VerifyPassword.jsp?tournamentId=271133009
106 Results
Guaranteed Places
1st Place - Alex Cottey of Perry Meridian
2nd Place - Dylan Driver of Westfield
3rd Place - Charles Harp of Franklin Central
4th Place - Cody Kohues of Lebanon
5th Place - Robert Cline of Jeffersonville
6th Place - FF Forfeit of Beech Grove
7th Place - FF Forfeit of Greenwood
113 Results
Guaranteed Places
1st Place - Carson Eldred of Westfield
2nd Place - Adonis Boyd of Jeffersonville
3rd Place - Keeghan Overton of Greenwood
4th Place - James Sturgis of Perry Meridian
5th Place - Josh Kincaid of Franklin Central
6th Place - Shelby cope of Lebanon
7th Place - FF Forfeit of Beech Grove
120 Results
Guaranteed Places
1st Place - Ceu Kung of Perry Meridian
2nd Place - Phenix Carney of Beech Grove
3rd Place - Nick Morton of Franklin Central
4th Place - Brady Drlick of Westfield
5th Place - Isaiah Fultcher of Jeffersonville
6th Place - Cade Ping of Lebanon
7th Place - FF Forfeit of Greenwood
126 Results
Guaranteed Places
1st Place - Sammy Fair of Perry Meridian
2nd Place - Chase Peavler of Franklin Central
3rd Place - Luke Brogan of Westfield
4th Place - Cameron Toole of Lebanon
5th Place - Harley Taylor of Beech Grove
6th Place - Jacob Laughlin of Jeffersonville
7th Place - FF Forfeit of Greenwood
132 Results
Guaranteed Places
1st Place - Ethan Smiley of Beech Grove
2nd Place - Luis Zepeda of Perry Meridian
3rd Place - Milo Merkel of Westfield
4th Place - Carlos Santos of Jeffersonville
5th Place - Juron Franklin of Greenwood
6th Place - Chase Coleman of Franklin Central
7th Place - Dawson Gatewood of Lebanon
138 Results
Guaranteed Places
1st Place - Blaze Lowery of Perry Meridian
2nd Place - Evan Bocock of Lebanon
3rd Place - Trent Brown of Jeffersonville
4th Place - Jake Rokop of Westfield
5th Place - Adam Perra of Beech Grove
6th Place - Anthony Walker of Greenwood
7th Place - Ishmael Rodriguez of Franklin Central
145 Results
Guaranteed Places
1st Place - Jack Servies of Perry Meridian
2nd Place - Bailey Moore of Beech Grove
3rd Place - Noah Robinson of Westfield
4th Place - Noah Baker of Franklin Central
5th Place - Isaac Hall of Jeffersonville
6th Place - Camden Williamson of Lebanon
7th Place - FF Forfeit of Greenwood
152 Results
Guaranteed Places
1st Place - Aiden Warren of Perry Meridian
2nd Place - Kyle Saez of Westfield
3rd Place - Terrice Pope of Beech Grove
4th Place - James Stewart of Jeffersonville
5th Place - Tyler Rodriguez of Franklin Central
6th Place - Jacob Alexander of Lebanon
7th Place - FF Forfeit of Greenwood
160 Results
Guaranteed Places
1st Place - Brooks Davis of Perry Meridian
2nd Place - Jacob Schrader of Greenwood
3rd Place - Ely Shockley of Beech Grove
4th Place - Kylen Trent of Lebanon
5th Place - Josh Craig of Jeffersonville
6th Place - Caleb Simmerman of Franklin Central
7th Place - John Ryan of Westfield
170 Results
Guaranteed Places
1st Place - Noah Warren of Perry Meridian
2nd Place - Josiah Freeman of Jeffersonville
3rd Place - Andrew Witsett of Lebanon
4th Place - Gabe Arvin of Westfield
5th Place - FF Forfeit of Beech Grove
6th Place - FF Forfeit of Franklin Central
7th Place - FF Forfeit of Greenwood
8th Place - Forfeit Forfeit of Unattached
182 Results
Guaranteed Places
1st Place - Daniel Below of Perry Meridian
2nd Place - Kameron Fuller of Jeffersonville
3rd Place - Ryan Mahoney of Westfield
4th Place - Jacob Stover of Greenwood
5th Place - Ethan Linville of Franklin Central
6th Place - Carter Germanprez of Lebanon
7th Place - FF Forfeit of Beech Grove
195 Results
Guaranteed Places
1st Place - Luke Smith of Jeffersonville
2nd Place - Austin Lane of Perry Meridian
3rd Place - Gavin Keesee of Franklin Central
4th Place - Dakota Arvin of Westfield
5th Place - Ross Wood of Lebanon
6th Place - Noah Jackson of Greenwood
7th Place - FF Forfeit of Beech Grove
220 Results
Guaranteed Places
1st Place - Jacob McClaine of Lebanon
2nd Place - Devin Wehr of Perry Meridian
3rd Place - Deshawn Young of Franklin Central
4th Place - Sam Medlen of Westfield
5th Place - Humberto Pulido of Jeffersonville
6th Place - Shane McPeak of Beech Grove
7th Place - FF Forfeit of Greenwood
285 Results
Guaranteed Places
1st Place - Isaiah Greene of Beech Grove
2nd Place - Andrew Rastrelli of Perry Meridian
3rd Place - Miguel Partida of Greenwood
4th Place - Nick Morgan of Lebanon
5th Place - Dayton Webster of Westfield
6th Place - Steven Edwards of Franklin Central
7th Place - Carlos Molina of Jeffersonville